| lSarcastiquel a întrebat:

Va place cum canta Inna?,ie una da, adica nu o idolatrizez dar imi place mai ales aici https://www.youtube.com/watch?v=tiay4b5Wna8&feature=play er_embedded...voi ce parere aveti despre ea?

Răspuns Câştigător
| Riddhima1998 a răspuns:

Imi place inna!♥♥♥

2 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Ce face Inna nu se numeste cantat.Este doar un simplu zgomot, nimic special.

| Wøodenpints a răspuns:

Inna e o mimoză afoană, folosită doar ca fabrică de bani pentru nişte domni impresari groşi în burtă şi subţiri în plă.
În orice caz, prefer să ascult cum miaună pisica mea, decât pe inna.