| valy a răspuns:

Frumoasa melodia.pacat ca nu mai este artistul in viata.ca abia dupa ce sa stins l-au descoperit multi dintre noi, printre care si eu.

| anad a răspuns:

Michael imi place mai ales cum danseaza. A fost unic si merita toata aprecierea si tot respectul pentru tot ce a facut.

| CudiDaKid a răspuns:

Buna ideea.imi place:d

| M3ntosana a răspuns:

Sincer? nu prea asc Michael Jackson... dar imi place cum se miscahappy

| iulia_6060 a răspuns:

A trebit sa moara ca sa imi plac Michael Jacksonlaughing...pacat ca a murit. misto video