| inna a întrebat:

Va place melodia? ce sentiment va transmite?;))

http://www.youtube.com/watch?v=3YjP9NyJE6g

Pe mine ma reprezinta :)

Răspuns Câştigător
| sunt_fericita a răspuns:

Foarte interesanta o ascult de foarte mult timp sh o voi mai asculta, deoarece e ceva ce ma reprezinta sh pe minewinking

5 răspunsuri:
| Betty18 a răspuns:

Si pe mine ma reprezintahappy

succes

| anca943 a răspuns:

Foarte frumoasa melodia.

| AndreeA_4571 a răspuns:

O stiu si e superba....inainte o ascultam in continuu. love struck

xoxo

by me

| sunt_fericita a răspuns:

Multzumesc pt funditza kiss

| xardas a răspuns:

Salut Inna. Sincer, am vazut ca e Andreea B si nu am mai ascultat. Ar trebui sa asculti doar trupe/solisti care pot sustine un concert live asa cum trebuie. Exista multa muzica buna. Sfatul meu e sa asculti altceva.