| robert08 a întrebat:

Va place muzica indiana?

Răspuns Câştigător
| haiZI a răspuns:

Daca zic Da?
Dai si tu o funda?
Ok.
Treaba sta asa
O iubesc, face parte din mine si intotdeauna cand am o problema sau sunt mai abatut ascult o muzica indiana si devin mult mai motivat.bla,pah

12 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Sincer ...nu

| Rucky a răspuns:

Depinde...

| robert08 explică:

Da imi place majoritatea timpului ascult numai muzica indiana[nu muzica indiana veche nu imi place]

| 3ntzz a răspuns:

Buna!
Mie imi place foarte mult :X
Imi plac cele cantate de Narghita si undele melodii din niste filme indiene, cum ar fi : " Lantul Amintirilor ", " O floare si doi Gradinari " etc...
Dar tie... happy iti place muzica indiana?

| noob a răspuns:

Nu

| spidy a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa spunem un sincer
NU!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ne place

| Laurretta a răspuns:

Da! o ador!happy

| ankutzik1475 a răspuns:

Si mi imi place cel mai mult imi plac melodiile de Shah Rukh khan si Salman khan

| florin96_7109 a răspuns:

Da foarte mult de fiecare data cand ma uit la filme indiene plamg si muzica lor e dumnezeiasca

| manu33ato a răspuns:

Da foarte mult