| Shery a întrebat:

Va place Simple Plan?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Bishop a răspuns:

My friend, e una din trupele mele preferatewinking! Ma si regasesc in unele versuribatting eyelashes...

19 răspunsuri:
| inna a răspuns:

Da foarte mult :-x, mai ales melodia Jumpwinking

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Dalove struckImi place happy

| CrucifiedCountess a răspuns:

Dap mi-au placut..acum 3 ani laughing)

| alexxa a răspuns:

Dap:-x...toate melodiile lor sunt extraordinare:-x:-x:-x

| Marii a răspuns:

La nebunie. Unele melodii chiar ma reprezinta.

| Marii a răspuns:

La nebunie. Unele melodii chiar ma reprezinta.

| Shery explică:

Mie imi place Simple song mult si Shut up si Perfect si Grow up si Jump si multehee hee

| Shery explică:

Mie imi place Simple song mult si Shut up si Perfect si Grow up si Jump si multe hee hee

| Shery explică:

Mie imi plac DE acum trei ani laughing

| nosmoke a răspuns:

Da... E una din trupele mele preferate... Imi plc mult melodiile : Save you, Untitled, Perfect si I'm Just A Kid... De fapt imi plac toate f mult... ce sa zic laughing

| buburuzAndreea a răspuns:

Da, imi place melodia "Shut up". big grin

| n2paul a răspuns:

Mie imi plac, mai ales Shut Up pe care o dau cu dedicatie de cand am descoperit-o. laughing

| n2paul a răspuns:

Mie imi plac , mai ales Shut Up pe care o dau cu dedicatie de cand am descoperit-o . laughing

| n2paul a răspuns:

Mie imi plac , mai ales Shut Up pe care o dau cu dedicatie de cand am descoperit-o . laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. Simple Plan-Untitled

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea mai tare trupa :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Yesss i like simple plan, i love simple plan i love david desrosiere... simple plan sunt super tari big grinbig grinbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da sunt super i love simple plan i like simple plan i love david:X:X big grin fimple plan sunt super tari big grinbig grin

| Anonim_4797 a răspuns:

Sincer, nu i-am descoperit de foarte mult timp, dar pot spune ca imi plac foarte mult.eu ascult rock in general, iar Simple Plan se afla printre favoritii mei.