| roxy_5081 a întrebat:

Va rog ajutati-ma cu o piesaaaa. nu stiu cine o canta si cum se numeste, dar stiu ca canta o fata ii un pic house piesa.banuiesc ca fata ii romanca dar canta in engleza. O mai pune la radio dar nu ft des.si are in versuri ceva cu stay forever together...va rog dk stiti ceva asemanator spuneti-mi.

3 răspunsuri:
| edy141 a răspuns:

Alexandra stan-get back,elene gheorghe-midnight sun, inna-hot, si andra-something new incearca asteabig grin

| ali_8217 a răspuns:

Nu esti singura care cauta piesa asta...si eu m-am tot chinuit; o tot da pe kiss fm dar nu prea inteleg mai mult din versuri; imi place mult si vreau s-o gasesc; poate mai raspunde cineva si o recunoaste

| ali_8217 a răspuns:

Roxy,cred ca am gasit-o, daca e vorba de aceeasi piesa pe care o cautam:Liviu Hodor feat Mona-sweat love