| anonim_4396 a întrebat:

Va rog mult, as vrea niste link-uri ce fac trimitere la melodii ce incep pe acorduri de pian...

Răspuns Câştigător
10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asta e una dintre preferatele mele:
http://www.youtube.com/watch?v=ITswHbJPHhQ

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multumesc mult, mare enigma...Pe mel acestea am dansat noi, nu? M-ai calcat pe picior si am fost nevoita sa stau o saptamana in ghips dar trandafirii pe care i-am primit atunci de la tine au fost minunati!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multumesc mult,mare enigma...Pe mel acestea am dansat noi,nu?M-ai calcat pe picior si am fost nevoita sa stau o saptamana in ghips dar trandafirii pe care i-am primit atunci de la tine au fost minunati!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@maktub, observ ca am o influenta sper eu, benefica, asupra ta.de cate ori imi pronunti numele sau te gandesti la mine, te balbai.intr-adevar,ai dreptate, insa iti amintesti cum ne-am ''dezlantuit'' dupa ce ai dat gipsul jos? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multumesc, Adina! Mare enigma, fir-ar mama ei de treaba, trebuie sa recunosc:ai dreptate, baby, a dat balbaiala-n mine! Ma emotionezi cumplit! Imi amintesc...ai zis ca daca-ti mai scot ochii imi dai una de-mi sar capacele, apoi, intr-adevar s-a dezlantuit iadul!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@maktub-vezi cum recunosti tu? intr-adevar, am spus ca iti dau una...insa era intre ghilimele, asta ca sa nu ne suspende Raluca.ma bucur pentru faptul ca dupa aceea ai simtit ca s-a revarsat iadul peste tine, te-am observat, erai extenuata. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Se pare ca doar noi am ramas pe aici, mare enigma... Mi-e teama...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@maktub-pai nu stii ca toata lumea fuge de... iad? insa noua ne place ''iadul'', asa ca hai acasa sa continuam. tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Http://www.youtube.com/watch?v=x1YkHJJi-tc
http://www.youtube.com/watch?v=plwNHYvyWA4
http://www.youtube.com/watch?v=YwkuS9FlB7M
Sunt printre preferatele mele... sper sa iti placa. Daca nu iti plac, mi le poti inapoia oricand;))

| eos a răspuns:

Http://www.youtube.com/......ttp?/watch o melodie scurta, insa vezi ca mai sunt cateva la fel de scurte insa extrem de dragute si emotionante. Enjoy:)