| SmileyAwesome a întrebat:

Va rog sa-mi spuneti niste melodii (sau un playlist/link-youtube) rock, tip nickelback sau DEAF KEV-Invincible. nu chiar heavy metal. Dau funda celui care imi da cele mai multe melodii care imi plac.

Răspuns Câştigător
| RaulB1997 a răspuns:

Nu stiu daca ai auzit de Everlast, dar poti sa cauti melodii de la el, cum ar fi Pain, nu este heavy metal.Ori poti asculta Saliva...asa se numesc, uite un playlist https://www.youtube.com/watch?v=icRL9f5hfec&index=7&list=PL60611173F3364851

1 răspuns: