| rena99 a întrebat:

Va rog... spuneti. mi si mie niste magazine de muzica( nu cd-uri dar instrumente muzicale ) din zona piata romana...in special as vrea sa stiu cum se numeste si unde se afla ( adresa exacta ) un magazin din spatele pietei romane care se afla undeva la subsolul unui bloc parca thinking dau funda celui/celei care imi spune cele mai multe magazine de muzica din acea zona sau cel care stie despre acel magazin din spatele pietei romane

Răspuns Câştigător
| Karina_Barbu_1997 a răspuns:

Senia.ro,Ministore-shop,flymuzic,sound-creation( e din piata romana), Thomashaus.ro(piata romana), Cam astea le stiu din piata romana primele de sus sunt din Bucuresti (in general) Funda puppy dog eyes