| AvalohAlyn a întrebat:

Verdict final:Michael Jackson a fost ucis.Doctorul Conrad Murray este acuzat de omucidere. Ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| xibalba a răspuns:

Ce parerea am... e cam trist ce s`a intamplat zic eu... ce mi se pare si mai trist e faptul ca oamenii incearca sa il ridice in slavi acum, dupa moarte. E clar ca o puteau face in timpul vietii, insa nu au facut`o. Au aruncat toti cu noroi in el, spunand ca e pedofil si altele( am vazut un film despre viata lui pe youtube... erau interviuri multe cu el... cred ca se numea "Living with Michael Jackson"). In acest filmul mi-am dat seama ca Michael chiar avea suflet nobil, numai ca toti credem ca ce ni se "serveste" la TV esti si adevarul... NU! din pacate nu este asa. Asta ma enerveaza cel mai mult, ca acum toata lumea il iubeste. Nu e aiurea? happy Cat despre doctor. nu stiu exact ce interese avea sa il omoare, dar probabil avea el ceva de gand... Oricum, un lucru e clar: Michael Jackson va trai prin muzica lui si prin fanii lui care inca ii fredoneaza melodiile!

17 răspunsuri:
| AvalohAlyn explică:

Http://stirileprotv.ro/......-ucis.html

Michael dorea sa doarma nu sa moara si nu putea.

| ing. a răspuns:

Stiam de la inceput ca a fost ucis.crying
Asa legenda mai rar vezi.Muzica sa va trai pe vecie in sufletele fanilor sai care il iubesc.crying
RIP

| viki a răspuns:

Asta e adevarul! El l-a ucis.sad

| Farcas a răspuns:

Ma bucur ca insfarsit s`a aflat adevarul din toata povestea asta iar cel vinovat sa plateasca.Doar doar o sa-l inmormanteze si pe Michael odata si odata ca deja chiar exagereaza cu asta, iar sufletul raposatului nu se poate odihni in pace. Dumnzeu sa-l ierte.

| Tera a răspuns:

Eu cred ca televiziunile fac prea mult scandal din asta a murit si gata daca-i faceti propaganda nu invie! Prea mult scandal!

| denisa0906 a răspuns:

Hm... nu doctorul l-a ucis ci medicamentele. cu timpu s`o adunat. multe si in plus nu o murit de la morfina pentru ca eu administrat o doza de doar 25 mg! lol nu doctorul l-a ucissss! sa le intre bine la astia de l tv in cap handilaii!

| JackieSue a răspuns:

Verdict final zici? Pe pariu ca peste doua saptamani spun astia la tv ca s-a taiat cu lamahee hee.

| nickname.a.plecat.de.pe.tpu a răspuns:

Michael, Michael, Michael.hee hee
eu stiam ca el i-a cerut doctorului sa-l omoare .am vazut la stirihappy

| Danut4 a răspuns:

El la ucis pe Michael. fuckin

| justme_9224 a răspuns:

Ce mai conteaza! E mort

| danz a răspuns:

Neinteresant. Omu' ala a fost ce a fost si asta conteaza. Tot ce vedem acum e o ultima incercare a televiziunilor de a mai scoate o lada de bani de pe urma lui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa-i taie capu' big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

uf, cata prostie happy nu ma intereseaza jackson, chiar daca a fost cel mai mare nu stiu ce

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca deja incep sa-l urasc pe Michael asta la cate postari au fost.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si cinel aduce inapoi? a mai murit un mit si un idol .madona.se pare ca nu e mileniul idolilor.si nici a sfintilor. e HAOS.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Venerez medicul.

| mamulos53 a răspuns:

Dacă medicamentele care i-au fost administrate de catre medic au provocat decesul medicul trebuie condamnat pentru omucidere
de ce în calitate de medic trebuie să fii responsabil pentru viaţa pacienţilor