| selenutza00 a întrebat:

Voua va place de JB ( justin bieber )? mie nu, sincer... il urasc! funda!

Răspuns Câştigător
| Monica a răspuns:

Nu am absolut nimic cu el.Nu-l simpatizez, dar după cum şti, fiecare cu gusturile lui.
Ceea ce urăsc este faptul că acum dacă ai bani, gata ...devi vedetă peste noapte.Este tare nasoala chestia asta.
Şi pe deasupra, sunt atâtea ''fane'' înnebunite după un mucos de copil. Vai, ce talent are el. Mă abţin de la comentarii pripite!

37 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Daca il urasti, ia nu mai umple site-ul aiureawinking

Si eu il urasc, pentru ceea ce este. In sensul ca, nu a facut decat sa dea bani in dreapta si in stanga, a devenit vedeta peste noapte si nu are nici cea mai mica urma de talent. Cei care il cred regele muzicii pop sau cel mai bun cantaret, eu cred ca acei oameni au cultura muzicala la fel de vasta ca un manelist. Toata lumea vorbeste despre el, de ce? Pentru ca a venit de nicaieri! Ce mai conteaza daca are talent sau nu? "Daca asculta toti din jurul meu, il ascult si eu" - asa gandesc majoritatea.

Mie sincer nu imi pasa ca fetitele de 11-12 ani se masturbeaza cu poza lui in fata. Consider ca ma numar printre acei oameni care inca stiu sa aprecieze muzica adevarata.

7h30

| TeoPT a răspuns:

Ooo, au sarit fanele cu stupid ca am indraznit sa ne batem joc de iubitu lor biberon. Of, of rolling on the floor

Chiar asa, cum indrazniti mah sa va bateti joc de un asemenea artist? laughing

| ZoeyMe a răspuns:

Fatuca asta are o voce naspota si chiar nu inteleg de ce tote fetele is dupa ea.Kill Justina!

| Floreenofficial a răspuns:

Nici nu-l urasc, dar nici nu-l simpatizez!

| pwp a răspuns:

Cine nu-l uraste?

| Laura a răspuns:

Ce naiba?!?! Peste tot JB! De ce mai pui întrebarea, dacă nu îti place? De fapt, nu mă mir, uită-te și tu ce nume ai! Și pentru a mia oară, JB e un idiot, afon, imbecil, enervant, trișor!

Răspuns utilizator avertizat
| Derye a răspuns:

Nu il ascult, nu imi place, dar nici nu il urasc. Ca si cum as ura pe Fuego, doar pentru ca nu imi place muzica lui. Cand o sa faca ceva demn de ura, atunci sa spuneti ca il urati. Este valabil pentru orice cantaretz.
Tipul are voce, arata binisor, dar e ultra mediatizat, si tind sa cred ca e si "cocalar american". In fiecare melodie ori cauta ori plange dupa o fata.
Totusi, repet: nu am nimic cu el.

Mai sunt si rebuturile societatii care au o deficienta de neuroni, si il fac afon, cand este clar ca NU e afon, sau cine stie ce alte jigniri mai inventeaza.

| Insanity a răspuns:

Ma face sa vomit. L'as bate zilnic.big grin
Si nu va luati de mine ca am spus asta, si mai spun : ala e doar un copil caruia nici macar nu i s-a schimbat vocea si se crede mare starraised eyebrows
Daca si Justin Biberon e mare vedeta, ce sa mai zic de cineva ca Michael Jackson?
Raman la parerea mea : l'as bate zilnic.happy

| Abcfunny a răspuns:

Nu... e cel mai nereusit starlaughing) adica pana acum un an nu se stia nimic de el dar anul asta e luat prea mult in seama de toate revistele si televiziunile nationale.

| AlexBitza a răspuns:

Pai nu am nimic cu el pentru ca nu prea il cunosc, ci urasc pe cei care ii sunt fani, toata ziua Justin in jos Justin in sus, devine patetic, este un simplu baiat care canta si doar atat, nu este un "super-erou" care o sa schimbe lumea.

| SheCanFlyy a răspuns:

A uri este un cuvant mare. poti spune ca nu iti place.nu ai cum sa ail urasti, din mom ce nul cunosti.

| Gabrielle16 a răspuns:

Alte intrebari mai ai?

| αℓγήα ツ a răspuns:

Nustraight face
e o vedeta de carton, ca voce d fata[si miley are vocea m groasalaughing]. care lasa presa s spuna ca`i gay ca sa-si faca publicitatestraight face
e un urat, fara voce, dup care alearga toate chioarele sh surdele[ca altfel navea cum s l placalaughing]

| Samy48 a răspuns:

Ca sa fiu sincer il urasc phbbbbt

| Daniel7up a răspuns:

Jb nu insemna Justin Bieber, ci Jonas Brothers.winking

| Aenoenienanonim a răspuns:

Nu 100%

| Parintele a răspuns:

JB da, este un whiskey destul de bunwinking De tipul ala, Justin Biber, nu am auzit.

| Elenna_4537 a răspuns:

Cu totii stiti cine a fost Michael Jackson , ei bine acum a aparut de nicaieri unu` mic care la inceputul cantecelor zice "ouououou" "ieeeeieieieie" unicul Justin Bieber, pentru mine justin biberon, care se crede mai ceva ca el . si peste tot vad tot felul de fete obsedate de el , dar nu inteleg ce e asa special la el ? muzica buna nu canta avand versuri de genul "i`m a eenie moonie many moo lover" , bine nu arata . aaa stati m-am prins este ca un cocalar de la noi , in videoclipuri el iese din masini foarte scumpe, in poze apare facand semul "peace" , mereu are ochelari de soare si ceasuri foarte scumpe. Mai nou cu totii ati fost impresionati de faptul ca saracul avea piciorul in ghips si totusi a cantat la un concert ... wtf ? nu canta cu piciorul , canta cu gura asa ca nu inteleg de ce toti sunteti asa impresionati . unii sunteti penibili si nu va faceti griji . asa ca duceti-va si ascultati un "ououououou " .

| crissydiana a răspuns:

Mda, e dragut...

| Andre a răspuns:

Mie mi-a placut enorm jb dar acum il detest plus ca am si prieten asa ca nu am de ce sa imi placa e urat are voce urata e un prost un nesimtit asa ca ...imi vad de prietenul meu si uit de jsutin chiar daca imi place dar nu imi place

| pasatGeorge a răspuns:

Cine mai e si asta?

| JustyIsMyLove a răspuns:

Eu nu el il iubesc:X:X:X:X:X:X:X:X e cel mai skumpikkk:X:XX:

| Myuu a răspuns:

Nu imi place de el il urasc e asa de fals si rasfatat, nu am cuvinte sa spun cum e.

| MusicisMusic a răspuns:

Eh...cap de mop? Am doar o melodie preferata de la elbig grinown to Earth. Ce gaseste o fata la el. Okay, poate fetele bani si faima insa...in resti nimic si mai mult nimic

| ciocolata_expirata a răspuns:

Imi place de JB (jonny bravo) laughing

| Vlad132 a răspuns:

Nu

| boborock2011 a răspuns:

Pai e f usor sa iti bati joc de cineva,,, si te simti mult mai bine laughing