| diva99 a întrebat:

Voua va place muzica lui maical jaxan

Răspuns Câştigător
| maria1992 a răspuns:

Daca te referi la Michael Jackson, da, imi place. Dar mai ales miscarile lui imi plac la nebunie! Tie?batting eyelashes

18 răspunsuri:
| ing. a răspuns:

Cine este "Maical Jaxan"?
Daca te referi la regele muzicii pop, Michael Jackson, raspunsul este da! Ii ador muzica, miscarile.ador tot ce are legatura cu ellove struck.
Long live the king!happy

| Kidu a răspuns:

Da' bine ca l-ai si botezat din nou.hee hee
Nu imi place muzica lui "maical jaxan", insa cea a lui Michael Jackson dahappy

| LolaXLillyNuSpuneNimik a răspuns:

Deci Maical jaxan e mort cred si eu poattee dar ce chestei e esi asta? laughing misto

| Rucsi a răspuns:

Cine e maical jaxan?
Daca te referi la Michael Jackson, daaa imi place:X.si imi plac mai ales miscarile lui :X...sunt superbe :X big grin

| mihaelutzamy a răspuns:

Imi plac unele melodii ale lui Michael Jacson

| di@n@ a răspuns:

Doamne, ma faci sa rad, am citit de doua ori intrebarea si nu puteam sa-mi dau seama despre cine e vorba... da, ma imi place Maical Jaxan

| bluerose a răspuns:

Da cine-i maical jaxan?

| enemig0 a răspuns:

Esti o comoara nationala!

| Mc Master a răspuns:

Neee, nu-mi place, chiar daca eu ma reorientez mereu pe alte genuri de muzica, niciodata nu mi-a placut Maical Jaxan

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Maical jaxan.palalilalaughing,rolling on the floor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place meical jaxan ie cel mai tare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-mi place cum canta maical

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da e cel mai tare pop star ma rog a fost.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie nu imi place maical jaxan imi place michael jackson si miscarile si muzica asa ca pentru maical jaxan n-am de spus nimic adica nu al cunosc laughing))))))))

| chrysa99 a răspuns:

Roxy, roxy, se scrie imi primul rand michael jackson si stiu ca tie nu-ti place si tu sti ca mi nu imi placephbbbbt

| sabinozaur a răspuns:

laughing)ok. mai facut sa rad.laughing) cum ma sa zici maical jaxan laughing)) da imi place de el. pacat ca s-a cam dus... si muzica lui inca mai ramane. deci e ok.happybig hug