| grosudana a întrebat:

Vreau cat mai multe piese de dragoste in romana si engleza... Orice stil an afara de manele. Funda:p

3 răspunsuri:
| DeliaMarius a răspuns:

I am love. Michael W. Smith, ARASH feat Helena "Pure Love" (Official video), Liviu Hodor feat. Mona - Sweet Love (Radio Edit), Mariah Carey - My All, solo por un beso-aventura, Vescan & Ligia-Ultima Ploaie (official video), Vescan- Pasari Calatoare, Cascada - Everytime we touch (slow).

| Mysteriouss a răspuns:

Nane-Ca o stea, Chriss(Just us) - o poza cu noi, CIA - unde e ea?, Chriss (Justus) Aroma clipelor, Chriss (Justus) poezie despre..., Mattyas Mi amor, Teasta ft Simona Sunt dependenta, Dudah Sentimente. Chriss (Justus) M'ai renascut. Codu' penal Daca nu a fi tu, Ela Rose Lovely words, Kamelia Prima oara, Ramona Hanganu Pentru tine (Auditie placuta