| Siracuzia a întrebat:

Vreau o melodie romaneasca, poate un pic trista, gen Spin-Ploaia sau Spin-Nimeni pe drum sau 3sud est-Alaturi de ingeri.
Cea mai frumoasa si mai emotionanta primeste fundita garantathappy
Vreau ceva care sa imi placa la nebunie, sa ma impresioneze cu adevarat.

8 răspunsuri:
| madalyna a răspuns:

Keo & Alexandra Ungureanu - Cel mai frumos cadou http://www.youtube.com/watch?v=LW6C2M9tj6k&feature=related

| alexcandy999 a răspuns:

Praf in ochi-1000 de ganduri

| FoarteLetargic a răspuns:

Holograf - Vine o zi

| Cumica a răspuns:

Solo - povestea unui sfarsit
Criss blaziny feat iza & dj undoo - 7 august

| honkydonky a răspuns:

Cargo-Daca ploaia s-ar opri
O-Zone - Oriunde ai fi
Dan Balan- Despre tine cant
Sper sa iti placa happy

| Sk8erGirl a răspuns:

Andore-Povestea mea si a ei...

| Maryana15 a răspuns:

Denisa si babi minune- te voi iubi. mie imi place enorm! funda? :d