| eDDy a întrebat:

Vreau sa vad si eu niste pareri despre urmatorii cantareti. Va rog va spuneti parerea in parte despre fiecare nu toti odata. Astept raspunsuri detaliate.
-2pac
-EMINEM
-Snoop Doog
Cantaretii mei preferatihappy, nu ma supar deloc daca nu va place unu din ei, spunetiva parerea!

3 răspunsuri:
| Monica_7286 a răspuns:

2pac...e un cantaret tare cunoscut sau cel putin a fost straight face ma rog poti sa te mandresti cu elhappy si chiar merita sa fie cel mai bun cantaret de r&p...pacat ca a muristraight face
eminem: :X:X:X:X:X:Xlove struck il ador e un om taneltat si imi par singe rau ca a trecut prin atatea... sper ca stii despre ce vorbes(despre familia lui adica nu se intelege mai deloc cu ei)infine ar nise "casute" foarte dragute si nici nu sstiu de ce locuieste cu 3 copiii adica un e de la sotiia lui (fost) unu de a lui si mei mi se pare ca e fata :s si inca unu? mrg e super eminem il ador:X:XX:
snoop doog : nu prea stiu multe despre el dar stiu ca e ok...si are multe coloborari shic hiar ia reusit colaborilebig grin

| claude a răspuns:

Mie imi plk aman2...mrg mai mult snoop doglaughing

| eminemdrdree a răspuns:

Sincer mie imi plac toti la nebunie fan nr#1 pana morbig grin pentru toti rap-eri