| ancahh a întrebat:

Vreau si eu cateva argumente pentru care formatia Maroon 5 trebuie ascultata, va roog

Răspuns Câştigător
| R3dEyE a răspuns:

Asculta cateva piese marca Maroon 5. Nu te poate convinge nimeni sa asculti ceva. Tu trebuie sa asculti, si daca iti place, foarte bine. Daca nu, la fel de bine. Mie, unul, imi place Maroon 5.

2 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

Dacă vrei îti dau argumente pentru care nu trebuie ascultată trupa Maroon 5.

Trebuie să fii cretin să asculți o trupă doar pentru că ți-a dat cineva câteva motive pentru care trebuie să asculți o trupă.
E foarte simplu. Asculți 3-5 melodii de pe albume diferite de la o trupă. Dacă ai destul timp și răbdare, poți asculta și un album întreg. Îți place? O asculți în continuare. Nu-ți place? Nu o mai asculți niciodată. Și nimeni nu te poate convinge să-i asculți, dacă nu-ți plac.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te obliga nimeni sa asculti aceasta formatie, tu trebuie sa asculti ceea ce iti place. Aceasta formatie se gaseste printre favoritele mele deoarece : imi place foarte mult vocea lui Adam Levine, imi plac versurile, mesajul transmis, instrumentalele sunt foarte reusite. Majoritatea pieselor sunt hituri, sunt o trupa de profesionisti.