| MissYoyo a întrebat:

Vreau si eu cateva date despre Eminem. Dar sa nu fie luate de pe wikipedia sau alte site-uri de genul. As vrea date despre muzica lui.

1 răspuns:
| Anonim13344 a răspuns:

A vândut 75.000.000 de albume la nivel mondial.El a devenit faimos în 1999 odată cu lansarea albumului The Slim Shady LP. Următorul album The Marshall Mathers LPa devenit cel mai bine vândut album rap din istorie.Pe 15 mai 2009 Eminem a lansat albumul Relapse, primul album de studiou de după Encore din 2004.
Sper ca te-am ajutat.