| cryssu0896 a întrebat:

Vreau si eu cateva melodii de,, love" :X cea mai frumoasa primeste funa

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| MeeeMeee a răspuns:

Pentru mine cele mai Love sunt cele cantate de

-Holograf : Romeo si Julieta, Primavara incepe cu tine, Vine o zi, Sa nu mi-ei niciodata dragostea etc...
-Iris : Floare de Iris
-Ami Macdonald [cred] - This is the life
-Alphaville : Forever young
-Michael Jackson : You are not alone

Si moooolte altele...

P.S. Daca nu-ti plac la inceput asculta macar pe la mijloc pentru ca toate sunt frumoase

| nographic a răspuns:

Acum...depinde de genu' de muzica pe care il asculti. Incearca The Script-If you ever come back, The man who can't be moved, For the first time, Nothing(dar asta e cam trista), Breakeven(idem). Deuces! big grin