| Satan13 a întrebat:

Vreau si eu cativa/cateva cantareti/trupe de rock (nu clasic) si cateva nume de DJ mai cunoscuti, va rog!

Răspuns Câştigător
| Dumnezău a răspuns:

Metallica,Slayer,Anthrax,Megadeth,AC/DC,Motorhead,Manowar,Guns N' Roses,Sepultura,Black Sabbath,Aerosmith,Bon Jovi,Slipknot,Rammstein,Oomph!,Marylin Manson,Avenged Sevenfold,Dimmu Borgir,Gorgoroth,Good Charlotte,Burzum,Breaking Benjamin, Linkin Park, 30 Seconds To Mars,Lordi,Muse,Nirvana,Foo Fighters,Alice Cooper,Heaven & Hell,Dio,Sonata Arctica,Children of Bodom,The Rasmus, Nightwish, 3 Doors Down,Three Days Grace,Muse,Scorpions,Disturbed,Bullet For My Valentine,Korpiklaani,Eluveitie,Korn,Limp Bizkit,Red Hot Chilli Peppers,System of a Down,Alice in Chains,Simple Plan,Flyleaf,Thousand Foot Krutch,Green Day, Sum 41, Mayhem,Craddle of Filth,All American Rejects,My Chemical Romance,Nickelback,Shinedown,Skillet,Iris,Cargo,Blind Guardian,Papa Roach,RED,Pink Floyd,Beatles,Iron Maiden,Queen,Hammerfall,Arch Enemy,Van Halen,The Doors,Deftones, Ramones, Judas Priest

3 răspunsuri:
| MarryRose a răspuns:

Bullet for my valentine
Three days grace
linkin parca
evanescence
paramore
tokio hotel
Dope
30 seconds to mars
metallica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Metallica,Slayer,Anthrax,Megadeth,AC/DC,Motorhead,Manowar,Guns N' Roses,Sepultura,Black Sabbath,Aerosmith,Bon Jovi,Slipknot,Rammstein,Oomph!,Marylin Manson,Avenged Sevenfold,Dimmu Borgir,Gorgoroth,Good Charlotte,Burzum,Breaking Benjamin, Linkin Park, 30 Seconds To Mars,Lordi,Muse,Nirvana,Foo Fighters,Alice Cooper,Heaven & Hell,Dio,Sonata Arctica,Children of Bodom,The Rasmus, Nightwish, 3 Doors Down,Three Days Grace,Muse,Scorpions,Disturbed,Bullet For My Valentine,Korpiklaani,Eluveitie,Korn,Limp Bizkit,Red Hot Chilli Peppers,System of a Down,Alice in Chains,Simple Plan,Flyleaf,Thousand Foot Krutch,Green Day, Sum 41, Mayhem,Craddle of Filth,All American Rejects,My Chemical Romance,Nickelback,Shinedown,Skillet,Iris,Cargo,Blind Guardian,Papa Roach,RED,Pink Floyd,Beatles,Iron Maiden,Queen,Hammerfall,Arch Enemy,Van Halen,The Doors,Deftones,Ramones,Judas Priest si dj:geo da silva,dj blad,Dj : Andi, Antoine, Bas, Bobo, Carl Cox, Chuckie, Fist, Fritzy, Lee Cabrera, Nick, Smash, Tiesto, El Fabiiani, Fllo, Fyzzy, Lee, Robert Georgescu, Rynno, Sava, ZET, V Tino, Tocadisco, Haze sper ca te-am ajutat

| hitman_5613 a răspuns:

Three days grace, Linkin Park, Limp Bizkit, Tokio Hotel, Slipknot, Skillet, Korn, Evanescence, The rasmus, Red hot chili pepers,Hoobastank, Marilyn Manson, Nickelback, Papa Roach, Avril Lavigne - cam altea ar fi trupele\artisti rock, dar Dj - nu-l stiu decat pe Skrillex care sa sune fain, daca nu te deranjaza ca e emo