| fghbgdf a întrebat:

Vreau si eu melodii japoneze frumoase. ce se asculta. funda big grin

Răspuns Câştigător
| Kesariona a răspuns:

Bai deci nu cred. Stii cate melodii ti-am scris si nu mi s-au pus :o? Nu pot sa cred. Ma rog, o sa-ti mai dau cateva.
X Japan - Tears
X Japan - Forever love
Dir en grey - Glass skin
Luna Sea - Rosier
Gazette - Cassis
An Cafe - Snow Scene
Versailles - Philia
Screw - Deep six
SuG - Butterfly boy
Miyavi - Torturee
Miyavi - Strong
Ai putea incepe cu astea, daca vrei sa asculti j-rock/visual kei, si ma bucur ca-ti place muzica japoneza big grin.
Btw, daca vrei mai pop, incearca Moumoon, AKB48, Olivia Lufkin.
Ganbatte ne >big grin

7 răspunsuri:
| Holocaust a răspuns:

Cauta si tu melodii de la An Cafe,The Gazzette, Sug, Miyavy.

| Ronnix a răspuns:

Uite aici una frumoasa Hi Fi Camp - Kono Te Nobashite ( http://www.youtube.com/watch?v=qvtvs5GCuXs )

| Kesariona a răspuns:

Odododo

| PVAAVU a răspuns:

The most beautiful japanese song.

| Tae a răspuns:

X Japan-Kurenai
X Japan-Miscast
AKB48-Baby Baby Baby!
Luna Sea-Fate
Miyavi-Superhero
SMAP-Lion Heart
si cam atat