| Anutza198 a întrebat:

Vreau si eu niste melodii care sa nu aiba legatura cu dragoastea. o melodie vioaie care sa arate partea buna a vietii, nuca te.ai despartit de cel drag. dar vreau sa fie in romana.

Răspuns Câştigător
| AmPiticiPeCreier a răspuns:

Pai poti incerca sa asculti Voltaj.
Cele mai multe piese ale lor iti dau pofta de viata ca de exemplu : Si ce?, 20 de ani, jur, de maine, povestea oricui, crede
Sau Holograf: cine stie sau Vescan: doua vieti
Si stiu ca ai spus ca vrei melodii in romana dar incearca : Bon Jovi- It's my life si Have a nice day love struck

1 răspuns: