| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu niste nume de melodii tari.
Primiti funda.

9 răspunsuri:
| AshuraElric a răspuns:

Pai ar fi (cel putin din punctul meu de vedere)Cinema Bizarre-My Obsession, Three Days Grace-Animal i have become(videoclipul e superb), Naruto-The way you make my feel, BOA-I did it for love, KAT TUN-You, N-Dubz-Strong Again, sunt mult mai multe insa sufar pierderi de memorie momentanlaughing

| zizi000 a răspuns:

Depinde ce gen asculti. happy Avand in vedere ca esti baiat, presupun ca te intereseaza.
eminem - not afraid
- puke
- beautiful
- we made you
- lose yourself
- space bound
- just lose it
- mokingbird
- sing for the moment
- stan
- underground
- 3 a. m.
usher - OMG
black eyed peas - imma be
- rockin your body
linkin parca ft. jay-Z - numb encore
linkin parca - in the end
- faint
- new devide
nane - poveste de seara
puya - hip-hop
- vip
drake - forever
sau.
yolanda de cool - we no speak americano
mossano - indianotech
-zingarinho
cam asa...asculta radio Zu sau KISS FM, au muzica buna.happy

| MeGhosta a răspuns:

Residence Deejays & Frissco - Lovely Smile
Eminem - No Love
Chris Brown-Deuces
T. I. - I'm Back
David Guetta & Chris Willis ft Fergie & LMFAO - Gettin' Over You
Christian D-Dulce

| Vitalie a răspuns:

Caută melodiile tale preferate pe AlternoMedia.
Dacă nu găseşti ce cauţi, trimite un e-mail la alternomedia@yahoo.com şi în cel mai scurt timp vei avea link-uri de descărcare.

| AllStarConverse a răspuns:

Pai alexunderbase feat lys-drums
the sunt of missing you
puya-chage,
elena ghiorghe-Romania
funda?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu stiu cateva melodii tari! Prima este:Lady Gaga - Alejandro, Rude Boy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La tipica ragazza italiana de exemplu este o melodie foooooarte tare ai putea sa o askulti este cea mai draguta mai este si selena gomez -round and round

| iakelclaudiu a răspuns:

Tari in ce sens?thinking

da un gen ceva, ai vrea sa iti ghicesc in stele ce gen iti place tie...