| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu sa stiu, va rog, cum se numeste melodia de la Orange, cand incepe ploaia si se baga toti sub o umbrela, melodia e cantata de o tipa. E destul de noua pe la tv reclama... va rog. Daca stie cineva...

2 răspunsuri:
| I.Love.Football a răspuns:

Pentru reclama despre care spui tu, eu stiu o melodie, dar nu e cantata de o femeie. Acesta se numeste Cut copy - Feel the love. Daca nu e ceea ce cauti, inseamna ca e vb despre alta reclama... si nu o stiu eu big grin.

| tatiana14 a răspuns:

Ever Fallen In Love-Nouvelle Vague big grin