| irinnnnnaaaaaa a întrebat:

Vreau si eu versurile in romana de la melodia Chris Brown- Last Time Together.
Multumesc frumos big hug

1 răspuns:
| trafikantu a răspuns:

Pat eu nu \ 'mi place să spun la revedere Deci, aceasta este la revedere până data viitoare, eu, eu te văd că eu nu \' nu vrei să te las (ooh) I \ 'vom sarut doar tu ultima oară Pentru a lăsa o amprentă în cugetul tău, Girl - doar pentru acum Spune-mi poţi rezista? Amintiţi-vă, fata putem fi kilometri distanţă, şi nu indiferent unde vă aflaţi Sunteti \ 're mereu în inima mea (inima) Pat nu \' t lăsa Pat stai aici, că Eu nu \ 't de gând să pierdeţi timpul dvs., astfel încât tu nu \ 'Nu trebuie să părăsească partea mea, M-ai deschis. Nu \ 't lăsa Pat stai chiar aici, chiar dacă lumea trece prin Noi \ "vom aminti pentru ultima dată împreună am putea plânge de o mie de lacrimi, dar care a câştigat t \' tine la curent aici Ai spus că s-au terminat cu această iubire, Aşa că am spus de ce sunt ai givin \ 'pe noi (la noi) I \' vă vom iubi mereu promit, dar pentru mine pentru totdeauna Ain \ 't atât de mult timp Deci, copilul nu \' t te duci, Fata de minte (minte) Fata putem fi kilometri distanţă, şi nu indiferent unde vă aflaţi Sunteti \ 're mereu în inima mea (inima mea) Pat nu \' t concediu, Pat rămâne doar dreptul de aici (drept de şedere aici) ca am Ain \ 't de gând să pierdeţi timpul (noo) Deci tu nu \' Nu trebuie să părăsească partea mea, Tu ma deschid (da) Nu \ 't lăsa Pat doar drept de şedere aici (oh da) Chiar dacă lumea trece (de) Noi \ "vom aminti ultima dată Împreună Nu \ 't lăsa Shorty nu \' t lăsa Nu \ 't ma parasi, Don \' t lăsa Shorty nu \ 't lăsa Nu \' t ma lasa (da) Pat Nu pleca (da), Pat rămâne doar dreptul aici, (aici) Deoarece Eu nu \ '\ t de gând să pierdeţi timpul Deci tu nu \' Nu trebuie să părăsească partea mea, M-ai deschis. Nu \ 't Pat pentru concediul rămâne doar dreptul de aici (chiar aici) Chiar dacă lumea trece prin Noi \ "vom aminti pentru ultima oară împreună...