| bogdanandrei17 a întrebat:

Vreu sa invat sa dansez street dance online dar nu stiu de unde.Imi puteti da un site de cursuri street dance online sau sa-mi dati ceva sa downloadez sau sa cumpar un dvd cu cursuri street dance.

3 răspunsuri:
| Ella_7974 a răspuns:

Si eu sunt interesata de treaba asta dar deocamdata nu am nici o informatie care te-ar putea ajuta. Nu pot decat sa-ti urez bafta! big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu as vrea si eu asa ceva dar bft la DANSlove struck

| dudae2 a răspuns:

http://www.220.ro/......mMpkxJOR3/ sper ca te-am putut ajuta, apropo restul episoadelor le gasesti in coltul dreot de jos;). Funda? :D