| AtashiNoBakaDesu a întrebat:

Vreun rocker/metalist pe aici? big grin
Cam tot ce vad pe la categoria asta e selena gomez si lala band...

35 răspunsuri:
| Woodenpints91 a răspuns:

Sataniştii drecu'!

| Solsagan a răspuns (pentru Woodenpints91):

Huă! Manelistule, huă!

| CautNume a răspuns:

Si eu ascult rock.Da', ca sa pun si eu o intrebare stupida, de ce intrebi?

| AtashiNoBakaDesu explică (pentru CautNume):

Cred ca am spus si in intrebare. Din cauza faptului ca cea mai folosita si vizitata categorie e ''dragoste si sex'' unde e plin de mucosi care nu stiu sa-si faca laba laughing Si apoi cand intru in categoria "Muzica" vad doar chestii de genul "Cine e mai buna? selena gomez sau hana montana?'' tongue

| FadetoBlack a răspuns (pentru AtashiNoBakaDesu):

Te corectez laughing
Tarja Turunen sau Taylor Swift
Taylor Swift sau Miley
Selene sau Bibăr laughing
De Hanna, încă nu am auzit laughing

| AtashiNoBakaDesu explică (pentru FadetoBlack):

Sincer nici eu n-am auzit de Hanna laughing dar daca as vedea pe undeva vreo intrebare legeta de ea nu m-as mire deloc laughing

| FadetoBlack a răspuns (pentru AtashiNoBakaDesu):

Sincer... Nici eu.

| bloodyhell a răspuns:

big grin

| FadetoBlack a răspuns:

Să ştii că sunt destui, nu i-ai observat.
Şi eu ascult rock şi metal happy.

| AtashiNoBakaDesu explică (pentru FadetoBlack):

Observ acum big grin Faza e ca nici n-am prea stat pe TPU asa mult. Si cand am stat mai mult le-am raspuns retarzilor de 13 ani care vor sa aiba penis de 20 de cm si copilelor care raman gravide laughing

| FadetoBlack a răspuns (pentru AtashiNoBakaDesu):

Pfui. laughing Atunci te invit să vizitezi mai mult categoria muzică, vei rămâne uimită câţi sunt, dar şi mai uimită de prostia omenească laughing

| AtashiNoBakaDesu explică (pentru FadetoBlack):

Asa voi face!winking
Si cred ca prostia omeneasca nu ma mai uimeste cu nimic. Sau cine stie, mereu este cineva care face exceptie laughing

| RockNbeer a răspuns:

Lucrurile bune sunt pastrate in cantitati mici

| TheLordofSalem a răspuns:

Sunt câţiva. Este evident totuşi ca suntem in inferioritate, iar pe lânga asta nu punem prea multe întrebări aiurea cum fac alţii.

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Subestimezi aceasta comunitate plina de diferite personalitati, si etnii, in general.laughing
Eu ascult rock si metal.

| AtashiNoBakaDesu explică (pentru BeyondTheDarkSun):

Gresit. Am subestimat-o..pana acum laughing tongue
Si ma bucur sa aud asta. happy

| Vans a răspuns:

Ăăă...ascult metal, dar nu mă consider metalistă sau vreo rockăriţă(sună şi aiurea)

| AtashiNoBakaDesu explică (pentru Vans):

Dap..suna destul de ciudat laughing Dar felicitari~

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt destui, mai așteaptă să cunoști site-ul. Doar vezi pe cineva care îndrăznește să spună serios „rockul e de satanisti vai ce nebuni paduchiosi fac galagie" și să privești atunci toți rockerii cum sar pe el. Și mi se pare firesc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acum mă simt prost că ai pus întrebarea asta! sad Sunt chiar aici...laughing

| fadnox a răspuns:

Pune-ti ochelari :-P

| FearOfTheDark a răspuns:

Sunt o gramada.Si eu ascult rock si metal.Nu ma pot numi metalista sau altfel.Suna aiurea.

| Solsagan a răspuns:

Prezentă.batting eyelashes
Deşi denumirile mi se par aiurea; sună ca selenator / belieber.

| AtashiNoBakaDesu explică (pentru Solsagan):

Welcome!
Si despre ce denumiri vorbesti? tongue

| Solsagan a răspuns (pentru AtashiNoBakaDesu):

Denumirea de rocker / metalist. Eu prefer ascultător de rock şi metal.

| AtashiNoBakaDesu explică (pentru Solsagan):

Aa da, suna ciudat. Dar e folosita mult denumirea asta, deci nimeni nu observa. tongue

| Iubitulmeuhusky a răspuns:

Suntem destui, dar totuși depășiți de fani Gomez/Bieber și restul cântăreților comerciali.

| AtashiNoBakaDesu explică (pentru Iubitulmeuhusky):

Ca si in viata reala, de altfel.

| Iubitulmeuhusky a răspuns (pentru AtashiNoBakaDesu):

Din păcate.

| boticderățușcă a răspuns:

Eu ascult rock. Am nume de pitipoanca dar asta e doar aparenta. Retarzii de 10-11-12 ani care nu au ce face pun intrebari de genu "Ce fb are Mama mare ca vreau sa vorbesc cu el/ea?". Astia care asculta rock se intereseaza de altceva nu de Lala Cacat si altele. :*