| anonim_4396 a întrebat:

Ziceti-mi si mie pls trupe si melodii rock punkbatting eyelashes
sau un site cvhappy

Răspuns Câştigător
| ViVi a răspuns:

Melodia asta care tiam dato mie imi place acum nu stiu daca iti placewinking

12 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Site:Vampirefreacasa.com
happymai primesti invitatii de la trupe noi sa le asculti piesele.

cat despre trupe i-ti zic ce ascult euwinking
rammstain, bullet 4 my vallentine, apocalyptica, shadows dance, mortal love, panik(nevada tan), him, rasmus, trivium, atreyu, escape the fate, edge of serenity, placebo, muse etc big grin...

(nu ma lasa sa scriu site-ul)thinking

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Pentru inceput, sa eliminam confuziile legate de curentul punk:
http://ro.wikipedia.org/wiki/Muzic%C4%83_punk
http://en.wikipedia.org/wiki/Punk_rock
http://en.wikipedia.org/wiki/Punk_subculture
http://www.punk77.co.uk/

Probabil prima trupa de punk pe care ar trebui sa o urmaresti ar fi Sex Pistols. Tokio hotel? =)) Sunt dulci fetele, dar punk inseamna cu totul altceva :)

| ViVi a răspuns:

Tokio hotel
http://www.youtube.com/watch?v=M1K-NetMpLE incearca asa

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Încearcă Good Charlotte sau Sum 41.
Caută pe youtube şi ascultă:
I just wanna live - Good Charlotte
We're all to blame - Sum 41
Angels with dirty faces - Sum 41
Pieces - Sum 41
What's my age again - Blink 182

| JoJo a răspuns:

Pai tocmai asta incerc sa explic aici mai:-l
Ca vreau PUNK nu tokio hotel...mersi oricum... dar nu critica "realitate" k nu am zis eu ca ascult Tokio Hotelwinking eu am cerut doar niste melodii dragute punk...la acest gen de rock m-am referit ca sa-i zic asawinking [cristacheceliute mersi frumos] mersi pentru toti.

| JoJo a răspuns:

Gen Boys like girls... sper ca m-am facut inteleasa totusi.

| JoJo a răspuns:

App Ana: draguta melodiahappy mersi:*

| VladDu a răspuns:

Tokio hotel

| realitate a răspuns:

Copilule daca vrei sa asculti ceva bun si sa nu rada lumea de tine sa te ia de picaciu asculta:prodigi(gangal influente punk), rammstain(punk), exploitad(punk), blondi(punk), cleas(punk), sex pistols(punk), metalica(metal), scorpions, slipknot, iris, cargo dar cand era fostul solist. te rog macar tu nu asculta tokio hotel! sper ca te am ajutat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai sunt mai multe cum ar fi:Evanescence Three Days Grace, Bullet for my vallentine, Tokio hotel, Linkin Park, Skillet, Nightwish thinking si cam atatthinking nu prea mai tin minte in fine sper sa-ti placa macar o mel de-a lorhappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Didina: pai auzi vivi zimio si me pls:*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu askult rock de vreo cateva luni. si am inceput cu linkin parca...si iti pot recomanda niste trupe rock pe care le askult eu...acum depinde de tine care iti plac.big grin. Nightwish, rammstein, satyricon, three days grace, korn, dark fortress(black metal). gorgoroth, metallica., Tiamat, Kamelot, Apocalyptica, Guns'n roses, Hammerfall, him,, Judas Priest, Pink, Floyd, Deep Purple,, Nirvana, WASP, Led Zeppelin,, Trooper, Tiamat, Mudvayne