| Ollykaa a întrebat:

Ziveti`mi si mie niste melodii romanesti sau straine... de genu`:

>alex&grasuxxl-turnin-ca sa moara fetilii:X
puya&fely-vreau sa te sun
petey pablo-show me the money
flo rida-low
etc.

ok.si melodie pe care se poate dansa.mai rap sau disco.eu stiuwinking astept idei

melodiile cele mai faine care se incadreaza cerintelor vor fi declarate castigatoarehappy

baft`a:*

5 răspunsuri:
| alexutza697595 a răspuns:

George Hora& Eli-Nu o sa mai fie ce a fost

Nu e ce vrei dar sper sa iti placa.

| Rox348 a răspuns:

Ap scuze dar eu am scris rasp anonim dar am scris din greseala anonim deci daca doresi sa dai fundita dai aici te rog mult love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Grasu xxl ft. alina puscas - jungla
puya - fete cu stil
DJ sava - trompet
Narcotic Sound & Christian D ft. Matteo - Mamasita
Conecte-R- still
INNA - Deja vu, sun is up, amazing
BUG Mafia - in anii ce-au trecut

sper sa-ti placa:X

| fdfvnuvnajd a răspuns:

Tinie tempah-pass out>>>>>>radek vs amelie>>>>>>>>> Ice Cube ft T. I & Lil Wayne - Fresh>>>>>>50 cent ft. Jay Sean Hard Rock

| imaduckbruh a răspuns:

Hei eu nu-s gras tu esti grasule hahahyh