| anonim_4396 a întrebat:

Ce doare mai tare?
Palmele peste față sau trasul de urechi?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Palmele peste fata!

| Simpatic a răspuns:

Nu avem cum sa comparam direct, conteaza cum este aplicata forta in cele doua cazuri!
daca tragerea de ureche este puternica se poate duce pana la ruperea urechii, daca este usora atunci nu se intampla nimic

tovarasii din Rusia au un concurs reprezentativ pentru gradul dansilor de cultura, este un concurs de dat 'palme peste fata'
o fi mai rau sa te traga profesorul de ureche sau oricine altcineva? cu oarece blandete, sau sa iti dea o palma sanatoasa tovarasu' Vasily? https://youtu.be/7hnvnAAN--Q?feature=shared&t=203

| ReddY25 a răspuns:

Ambele

Răspuns utilizator avertizat