| Zazen a întrebat:

Ați pupat vreodată moaște? http://www.youtube.com/watch?v=tIqEIAzo8y8

Răspuns Câştigător
| Silviumber a răspuns:

Oricat de religios poti fii, mi se pare ceva stupid sa pupi oameni morti.

Răspuns utilizator avertizat
| Silviumber a răspuns (pentru U2lrish):

http://bisericasfvarvara.uv.ro/......ania03.jpg Oriunde ai pupa moastele tot mi se pare ceva neplacut, chiar macabru. Pe cei care practica asa ceva nu ii poti numi decat fanatici. http://bisericasfvarvara.uv.ro/......ania03.jpg

Răspuns utilizator avertizat
| Silviumber a răspuns (pentru U2lrish):

Sunt bucuros ca exista oameni cu o gandire precum a ta. Dar nu stiam ca nu e declarat sfant acel om.

20 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Nu si nu as pupa niciodata.

| EnciclopediaProstiei a răspuns (pentru EmaS):

Hai mai ema...nu ti-ar placea sa iei un deget d-ala mumificat in gura
sunt hoituri sfinte pana la urma, vezi ca te bate dumnezeu

| EmaS a răspuns (pentru EnciclopediaProstiei):

Daca imi argumentezi biblic ca trebuie sa sarut moaste, o fac.

| ErrorFound a răspuns (pentru EmaS):

Mi se pare mie sau ce-ai schimbat? Sau nu esti EmaS cea originala? >_>

| EmaS a răspuns (pentru ErrorFound):

Cum adica, m-am schimbat?

| ErrorFound a răspuns (pentru EmaS):

Nu mai faci propaganda. thinking Si nu pupi moaste, cum vine asta? rolling on the floor

| EmaS a răspuns (pentru ErrorFound):

Poi inainte nu era bine ca faceam acum nu este bine ca nu fac.

| ErrorFound a răspuns (pentru EmaS):

Nu-mi dau cu parerea. Dar credeam ca pupi. big grin

| EmaS a răspuns (pentru ErrorFound):

Bleah!

| ErrorFound a răspuns (pentru EmaS):

Bravo tie atunci.

| EmaS a răspuns (pentru ErrorFound):

Dumnezeu doreste sa ne inchinam in Duh si Adevar.

| costis a răspuns:

Cand ajung la mormintele sau la moastele sfintilor, nu pot sa imi arat respectul doar printr-un simplu salut. Aprind o lumanare sau sarut racla.
La Sf Dimitrie cel Nou nu stiu daca am ajuns mai mult de 2 ori, la Sf Grigorie Decapolitul, o data.Din pacate nu am ajuns niciodata la Manastirea Prislop, nici la Vorona. As fi vrut ca, in viata asta, sa mai ajung la moastele sfintilor Spiridon, Ioan Rusul, Dimitrie, Serafim de Sarov, Alexandru din Svir, si la mormantul Sf Xenia din Petersburg.

| Musique a răspuns:

Spiritul de turmă, "haha".

| ErrorFound a răspuns:

Din pacate...acum mi-e scarba de mine.

| CalatoriSpreCer a răspuns:

Nu
Si nu le voi pupa niciodata.