| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru. Maine am un concurs la religie! (olimpiada mai exact) Si nu stiu mai exact nimic. La olimpiada este vorba despre 2 sfinti : Sfantul Andrei si Sfantul Nicolae. Spuneti-mi si mie ce stiti despre cei doi SFINTI. Vreau sa stiu ce e mai important. straight face Multumesc! :* Funda la primul raspuns!

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Olimpiada la religie? O-M-F-G! Nu dati proba de pupat icoane si matanii-viteza?

| Maariiaa a răspuns:

Dacă ai olimpiadă trebuia să te informezi. Nu cred că vei reține mare lucru în câteva ore. Oricum,e responsabilitatea ta. Găsești pe internet, cât vrei. Scrii pe google numele fiecărui sfânt și îți apar rânduri întregi despre ei.
Trebuie să te pregătești mai mult și cu mult timp în urmă. Te trezești cu câteva ore înainte că ai olimpiadă și că nu știi nimic? Dacă nu știi nimic la religie, de ce te mai duci?