| vladionut94 a întrebat:

Am vazut la cataln botezatu pe gamba stanga sau dreapta un tatuaj astec cu ochiu providentei oare la facut intentionat pentru iluminatiii
sau doar cum inseamna cum spune el ca inglobeaza cele doua religie cabala si budism
ps: eu cred ca din cauza iluminatilor are asa mare succes

Răspuns Câştigător
| Muntgvb a răspuns:

Deja chestia cu Illuminati nu mai prinde, decat la cei care chiar realizeaza ca e ceva mai serios decat o gluma.Din pacate, satanistii si-au facut treaba.Si-au impus simbolurile, le-au facut sa para "normale", deja sa ai vreun triunghi cu un ochi in el pe tricou sau pe orice altceva a devenit "normalitate". Asta e, isi vor face treaba mult mai usor "iluminatii"(nu ca pana acum nu ar fi facut-o), acum ca nici oamenilor nu li se mai pare un lucru rau.

| BlackSulphur a răspuns (pentru Muntgvb):

Dupa vorbele tale, este un crestin de rand care considera ca orice lucru diferit de crestinism este satanic. Felicitari, ai descoperit marele secret al lumii de zi cu zi.

| Muntgvb a răspuns (pentru BlackSulphur):

Cat ti-a luat sa scoti aceasta afirmatie "mirobolanta"?
Nu draga,nu orice lucru diferit de crestinism este satanism, am spus ca cei din Illuminati sunt satanisti si ca simbolurile lor au devenit o "normalitate".Nu am spus ca Botezatu este membru Illuminati, ca nu trebuie sa fii un "iluminat"(al intunericului) ca sa faci un triunghi din maini sau sa ridici doua coarne(sau sa-ti tatuezi simbolul Illuminati).Am vrut sa arat cum unii oameni isi vand sufletul fara sa-si dea seama pentru faima, bogatie, avere si apoi se intreaba de ce sunt nefericiti.
Un caz foarte bun si foarte recent de astfel de om care a stat sa ia banet si la fericire a luat o pauza si a murit asa este Dinu Patriciu.Si mai sunt multi,care au vrut sa faca orice pentru bani si au pierdut aproape totul din punct de vedere material, iar din punct de vedere sufletesc nu mai discutam.
Ce va mai place sa puneti etichete, dar asa, repede, sa nu pierdeti "ocazia"...

| BlackSulphur a răspuns (pentru Muntgvb):

Ce, Dumnezeule, legatura are Dinu Patriciu cu asa-zisa "vanzare a sufletului"?!
Arunci niste vorbe in vant, deviind la subiectul despre care te crezi esti expert, doar pentru ca ai vazut niste video-uri pe YouTube. Nu-ti sta mintea-n loc oleaca cand vezi toate aberatiile afirmate de unii? Te indrumi orbeste ele, fara ca ele sa fie justificate, doar din cauza paranoiei si insecuritatii psihice?

| vladionut94 explică (pentru BlackSulphur):

Nu este adevarat happy atata timp cat ceva din afara religie nu imi afecteaza credinta nu imi pasa s i pot crede in orice

11 răspunsuri:
| Elvina a răspuns:

Eu cred ca illuminati l-au pus sa si-l faca.

Răspuns utilizator avertizat
| zurick a răspuns:

Când te împiedică ceva nu înseamnă că trebuie să împrăștii vina în stânga și-n dreapta.L-a făcut ca să atragă atenția, nu că a intrat într-o grupare neexistentă azi.

| sublime89 a răspuns:

Eu cred ca si-a facut acel tatuaj ca sa se dea grozav cu el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai are un tatuaj, din acesta la care ochiul iluminarii corespunde cu uretra.si piramida nu este inclusa ci exclusa.si nu cred ca are succes.tatuajul.fiindca isi facea toata lumea.dar nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ar fi budist nu ar face rau altora

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

'' cataln botezatu''- N-am auzit de el