| SystemFucker a întrebat:

Am vazut mai demult ca cineva postase la categ. religie un audiosite unde se auzeau sunete din iad. Mai stie careva cum se numea site-ul sau utilizatorul care a postat aia? Mi se parea foarte fake si vreau sa o reascult sa ma conving big grin.

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Wehrmacht a răspuns:

De acord cu ShowTim3.Sunetele alea sunt de pe pamant 100%. Trebuie sa fi dus frate sa crezi alea.Azi am ora de religie sa vezi ce intrebari ii pun aluia.

| KodrutZ a răspuns:

"Foarte fake" genial! Ai cumva impresia ca exista sansa de macar 0. 00001% ca cineva sa posteze pe net o inregistrare din iad? Lol!

| ShowTim3 a răspuns:

Sa imi bag p7la daca mai suport cretinii, in 89 trebuia sa fie revolutie sa impuscam toti idiotii nu pe Ceausescu.
Du-te tu in iad si intoarcete sa o vad si pe aia... straight face Drq ce trolling de **** si daca nu e trolling ai un coeficient de inteligenta estrem de ridicat, esti mai tare ca Vanghelie!

| ForJesus a răspuns:

Totul e fake, numai ce vrei tu e "original"!

| SystemFucker explică:

Usor fratilor...usor.nu toti sunt destepti ca voi.asa ca treceti cu vederea si lasati-ne sa ne traim viata in prostia noastra...voi bucurati-va de atotcunoastere

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai da un clik pe sunete din iad.e vorba de niste cercetatori rusi care au forat o gaura in jos.

| allexusha a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=voF_7s08x7E&feature=fvst dai pe la sfarsit ca la inceput e altceva