| DragonoidSuprem a întrebat:

Salut all! Am o intrebare pentru voi! 1.Este adevarat ca am vazut pe youtube ca cica se auzeau niste sunete anfioratoare din cer parca ar fi sfarsitul lumii sau e "fake" si cand pot sa vad un extraterestru si cand? Dau [Fundita]!batting eyelashes

5 răspunsuri:
| eurynomus a răspuns:

U ai auzit ceva din cer? aaaa, da, ieri am auzit eu niste manele da cred ca era o nunta de tigani laughing

| Gstefan a răspuns:

Salut, stiu despre ce vorbesti si sunt multe explicatii pentru acele sunete. De la trompeta apocalipsei, pana la experimente din proiectul HAARP.
Extraterestii sunt foarte diferiti de cum ii percepii tu si eu, tot ceea ce stiu este ca la sfarsitul anului va avea loc o schimbare majora pe pamant. Unii o numesc crestere a constiintei oamenilor, doar o parte din ei, la ceea ce inseamna cu adevarat universul.
Cauta pe youtube "Pleiedian message" e un clip de 20 de minute care iti explica mai mult.

Succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La categoria asta se pun intrebari despre TPU.

| DragonoidSuprem explică (pentru anonim_4396):

Wa numai zii asa ca eu vreau raspuns la intrebare si gata zaat!

| anonim_4396 a răspuns (pentru DragonoidSuprem):

"zaat" sa le spui parintilor sau prietenilor tai.TPU nu accepta asemenea limbaj.La urmatoarea, Nu voi mai avea atata rabdare.Numai bine.