| JoinTu a întrebat:

Am vazut multe topicuri pe net (din intamplare) care spuneau ca daca vrei sa iti vnizi sufletul Satanei trebuie sa faci un pact... nu mi-as vinde in viata mea sufletul! Dar sunt doar curios.
E adevarat ca pentru a iti vinde sufletul trebuie sa faci un ritual de sange sa invoci demonul etc? Sau doar trebuie sa rostesti cuvintele acelea,, Ma inchin... bla bla bla."? Dau funda!
Mai spun doar o data! Sunt doar curios!

2 răspunsuri:
| Allrc24 a răspuns:

Http://www.descopera.ro/......diavolului

sa nu te impinga pacatulsa faci asa ceva, nici macar sa incerci sau sa te gandesti la asta. asta este scop pur informativ.atat.
e un pacat urias. iL parasesti pe Dumnezeu Cel care te iubeste pentru diavol care te uraste pana la cer si inapoi.

| AnonymousV a răspuns:

Sint cele mai groaznice cuvinte

sa dai sufletul in miinile celui RAU.