| Inferno a întrebat:

Asta este pentru atei :
Cum explicati urmatorul lucru?
http://www.youtube.com/watch?v=uYHdTOJJddI
Episodul a fost selectat in mod aleatoriu, pentru mai multe informatii vizionati si restul episoadelor.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am vazut episoade de astea e mult de discutat pe tema asta elecromagnetismul poate provoca halucinati/obiecte care plutesc / creierul poate si el sa aiba halucinati / e un mister inca in vitor se va gasi un raspuns deci eu nu cred in fantome / dar stinta e mereu upgarada la vremuri noi

10 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| MMihai a răspuns:

Pe
http://www.youtube.com/watch... poți vedea și alte prostii, iar la canalul de televiziune Discovery două treimi sunt prostii, iar cea ce m-ai pus tu să văd, sunt niște filme artistice scurte, făcute după declarațiile unor oameni, care mințeau.

| chelstone a răspuns:

WaW, ma mai uit si eu la emisiunea asta cateodata, cand nu pot adormi...
Tot ce este acolo sunt reconstituiri ale povestilor acelor oameni, nu trebuie sa-mi explic ce vad acolo, decat, ca fiind niste trucuri, iar la cate episoade are acea emisiune... America e plina de fantome si de draci.

Răspuns utilizator avertizat
| Damasc a răspuns:

Parca ma uit pe taraf cand ma uit la emisiunea asta.Sunt la fel de oripilat.

| 220V a răspuns:

Nu ai auzit de mass media si ce face ea pentru bani? cati bani crezi ca incaseaza din rating? iti spun eu, mai multi decat iti vei inchipuii vreodata

| Inferno explică (pentru 220V):

Ai vazut episodul?

| 220V a răspuns (pentru Inferno):

De ce trebuie sa vad episodul asta cand am vazut zeci de alte episoade?

| Pulpițele a răspuns:

Ma gandesc daca sa-ti explic ca probabil ala care a vazut asta a fumat ceva inainte si dupa a spus povestea dupa care a fost REGIZAT episodul.
...Eh, lasa, poate-ti dai seama si singur.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Astea sunt povesti inflorite, dar recunosc ca e mai bun ca un film de groaza. Deci mai bine ma uit la Meserii murdare ca ne-ai aratat-o. Stii cum e, Romania e cu minuni de la dumnezeu, Anglia cu fantome, iar America cu extraterestrii.