| мιнαɛℓα36 a întrebat:

Astia-s nebuni?

http://stirileprotv.ro/......arhie.html

Ce urmeaza sa mai sfintim?

Răspuns Câştigător
| ErrorFound a răspuns:

Nu sunt nebuni. Nu mai compara nebunii cu retardatii mintal. Nebunii au o gandire subiectiva cu privire la ce ii inconjoara.

Pai...banuiesc ca pe Basescu...
Sa ricoseze gloantele cand tragem dupa el...

Da Dumnezeu le-a dat de toate, in afara de minte...
De fapt, cred ca e un lucru bun. Daca o sa fie vreun accidet d-asta oribil cu masini sfintite poate ne mai indepartam si noi de zei si ne vine mintea la cap.

18 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Tastatura, bineinteles!

| Hombre a răspuns (pentru EmaS):

Cand vii mami sa te mantuiesc?

| Angel0 a răspuns:

Exista de mult timp "sfintirea " masinii.
Astia de la pro-tv sunt doar niste manipulatori de duzina.
Automobilul nu se sfinţeşte, doar se binecuvântează si ar trebui sa fie gratis.
Binecuvantarea exista in majoritatea religiilor.
Un fel de gandire pozitiva.
Daca anumiti preoti vor sa faca si bani din asta, pacatul este al lor.
Dar si ei sunt oameni, si unii dintre ei sunt chiar atei.

| Wehrmacht a răspuns:

Sa sfinteasca si prezervativele poate asa nu se vor mai sparge.Si daca se sparg macar sa se nasca o divinitate.

| Hombre a răspuns:

Roabe nu sfinteste ca am una care s-a rablagit?

| мιнαɛℓα36 explică (pentru Hombre):

Ntz, sfinteste capre laughing

| Hombre a răspuns (pentru мιнαɛℓα36):

Pai si eu ce mai mârlesc?

NOname
| NOname a răspuns:

Nu mai ştiu din ce să mai scoată bani.
Cât timp ţara e plină de naivi şi superstiţioşi, nu vor muri de foame...profitorii preafericiţi.

| Mădă0611 a răspuns:

laughing) dumnezeu e atat de batut in cap ca daca nenea cre(s)tin zice cand se urca in masina "doamne ajuta" si se gandeste sa nu faca accident, nu stie de fapt ce-i cere.

Mie imi place idee, de-ar fi obligatorie pentru crestini ar fi perfect. big grin E o vorba in popor, prostia se plateste. Ce, daca ii dai o masina unuia care abia si-a luat permisul, pe pile, si se mai si urca baut, crezi ca niste scuipaturi si urlete pe motor o sa faca masina sa zboare cand inteligentul n-o sa fie in stare sa conduca? La anul' si la multi ani.

| Lizzu a răspuns:

"Ce urmeaza sa mai sfintim?"

--- WC-ul.
Contra constipatiei.

| HueyFreeman a răspuns:

Sa vina sa-mi sfinteasca hartia igienica sa nu ma irite.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eh, supestitiosi ce sa zici:p

| dragos38 a răspuns:

Pt.bani, ca doar nu-o sa-ti sfinteasca pe de geaba, concluzia tu (noi)ramai(nem) cu accidentul daca nu avem grija, iar eii popii smenarii raman cu banii nostri hi.hi.hi, si la spovedanie trebuie sa dai bani nu, ca dara daca nu dai banul la cutia milei, nu te iarta D-zeu happy

| Dragonfly6 a răspuns:

Scolile se sfintesc, spitalele banuiesc ca da....au ramas inchisorile.

| мιнαɛℓα36 explică (pentru Dragonfly6):

Cred ca si inchisorile se sfintesc! Din cate stiu si acolo se tin slujbe duminica, au un preot, o capela, ceva...Sigur se arunca cu apa sfintita prin celule, ca sa alunge draciihee hee

| Dragonfly6 a răspuns (pentru мιнαɛℓα36):

No, dracie, trebuie' sa vina si la mine popa sa-mi scoata dracii din calculator, ca s-o stricat.