| Allrc24 a întrebat:

Atei. dovada ca Dumnezeu exista. Icoana Maicii Domnului plange.Video.
http://www.ziuaveche.ro/......50435.html

14 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

He, icoana asta mi-a distrus toată copilăria inocentă.
Încă îmi amintesc că era tot perioada asta din an și am auzit-o pe mama vorbind cu o prietenă de familie de icoana care plânge cu lacrimi roșii, de frică am scos toate icoanele din cameră laughing
Oricum, poate să fie extrem de fake, până n-o verific eu nu cred, popa are interesul să zică că nu e fake și nu cred că stă nimeni în biserică să o verifice.

| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Mai luminat not worthy

| MMihai a răspuns:

Când o să am foarte mulți bani, o să merg și în Italia și dacă voi avea vreme, o să văd în ce constă excrocheria respectivă.
Indiscutabil, este o altă escrocherie, tipică bisericii creștine, ca și giulgiul de la Torino.
http://ro.wikipedia.org/wiki/Giulgiul_din_Torino

| alessia5158 a răspuns (pentru MMihai):

Ultima "noutate" legata de misterul giulgiului din Torino( asta, daca n-ai aflat-o inca!) :http://www.dailymail.co.uk/......light.html

| Dumnezău a răspuns:

Stii ce e nasol, crestinule? Ca icoana nu plange bere sau vermut...

Răspuns utilizator avertizat
| DomineRex a răspuns:

Cand o sa se cace atunci o sa cred.

| MyObsession a răspuns:

Fake.Motive:
Site fantomă
De ce când filma, nu a stat camera ca să vedem cum începe să ''plângă''?
Aşa puteam şi eu 2 secunde să filmez altundeva şi repede să pun apă sau nu mai ştiu eu ce pe icoană.-.-

| UnleashedPsycho a răspuns:

Oh, mulţumesc că m'ai luminat.Acum sunt sigură că d-zeu există. Dacă nu puneai tu întrebarea asta nu credeam niciodată...că puteţi fi atât de aberanţi!
Sayonara!

| Shaddar a răspuns:

Stii cand o sa cred ca exista? Atunci cand o sa vad icoana aia razand cu lacrimi.

Răspuns utilizator avertizat
| ProjectJackpot a răspuns:

Dar de ce incerci sa-i faci pe atei sa creada in Dumnezeu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu crezi ca cu asta convingi un ateu? tu chiar isi pierzi timpul degeaba tu nu intelegi pana murim tot vi atei vom muri adica insetati de cunoastere / logica /ratiune eu voi muri ateu de asta sunt sigur

| 1Mihai1 a răspuns:

Cat se poate de adevarat!