| CRIS1980 a întrebat:

Ati simtiti vreodata ca sunteti posedati

13 răspunsuri:
| Allrc24 a răspuns:

Tu simti asta?

| CRIS1980 explică (pentru Allrc24):

O data am simtit in urma cu vreo 6 ani simteam ca vorbesc limbi straine si numi pot controla corpul dar mi s-a spus rugaciuni si eu spuneam in gand parca era 2 persoane in unul dar mi s-a spus rugaciuni de o femeie si mi am revenit asta a fost singura experienta si ultima

| ramona30 a răspuns:

Da, destul de des...de sotul meu laughing

| Nuv?suf?r a răspuns:

Nu.

Echipa TPU.ro si ceilalti utilizatori iti multumesc!

| Crisis a răspuns:

Posedati de ce / cine?

| Archdaemon a răspuns:

Nu

| RelaţiiCuClienţii a răspuns:

Când am văzut "întrebarea"...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da de banii si inca sunt, tu de ce esti?

| toxik a răspuns:

NU neaparat ca sunt posedata.Dar de fiecare data cand ma inchinam mi se intampla ceva rau thinking nu-mi mergea bine toata ziua, pana intr-o zi cand am decis sa ma duc sa ma spovedesc si sa ma duc mai des la biserica.de atunci imi merge ceva mai bine.nu mai am vise ciudate. mi s-a intamplat chiar sa-mi bata cineva in geam nefiind nimeni acasa, iar sora mea era afara.nu s-a orpit batutul in geam pana cand am deschis usa sa vad ce este.si nu era nimeni, decat piciul meu care intrase pe hol si statea la 2 m de geam straight face...

| CityOfSatan a răspuns:

Desi lumea ia chestiile astea in deradere, e un lucru cat se poate de real!

| RickGrimes a răspuns:

Esti proasta.

| saharazanss a răspuns:

Da eu am fost posedat nu puteam sa vorbesc nici sa merg si m-au dus parinti la popa sa faca o rugaciune ca au crezut ca sunt posedat
Adevarul asa este am fost posedat de un litru de palinca de prune