| PiratulJack a întrebat:

Ati vazut vreodata o exorcisare in realitate? Cum a fost? Descrieti va rog frumos.

5 răspunsuri:
| William a răspuns:

Uita-te la The Exorcist.

| Toluk19 a răspuns:

Daaaaa la manastirea Saharna! Era o fata care il avea pe cel rau si deodata a ridicat mina in forma de pumn si o tinea in sus doar o mina! Pai te inchipui ca 6 oameni nu o putea tinea! Eu eram putin linga ea si am vazut cu ochii mei! Era o fata in jur de 20 ani si inaltimea avea cam 1.60 m! 6 oameni diabea o tinea vorbesc foarte serios am vazut cu ochii mei!

| Archdaemon a răspuns:

Adica sa mai uit la un schizofrenic epileptic ce fel moare?

| cargodrive a răspuns:

Nu da lasa...nici descrisa nu vreaulaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa stii ca exorcizarile nu sunt asa cum le vedeti voi la Tv ca urla aia sau leviteaza sau mai stiu eu ce, chiar Klaus Kenneth a explicat in cartea sa uite ti-o dau daca te intereseaza...

http://www.librariasophia.ro/......-3775.html