| sowhatt a întrebat:

Care este cel mai bun (frumos, tare, misto, ma rog) laughing film pe care l-ati vazut si daca ati putea sa-l descrieti. Multumesc si dau funda!

Răspuns Câştigător
| Kamelia95 a răspuns:

Poi au fost in numar de vreo 3.
If only e primul.E o poveste sfasietoare de dragoste.Un abrbat viseaza cum va muri iubita lui, cand se trezeste e fericit cand vede ca totul e un vis.Insa nu pentru mult timp, deoarece tot ce s-a intamplat in vis se intampla si in realitate, si el face tot posibilul sa schimbe ziua aceea sa nu se intample la fel.Pana la urma moare el, pentru as i salva iubita.
Hachiko.Este o poveste reala, al unui caine care obisnuia sa isi astepte stapanul in acelasi loc, atunci cand venea de la servici.Stapanul lui a murit, insa cainele si a asteptat stapanul in acelasi loc, zi de zi, timp de 9 ani pana ce a murit si el.In japonia exista si o statuie a acelui caine.Pe mien ma face sa plang mereu cand il vad filmul asta.
A moment to remember, e povestea unui barbat si o femeie, el sarac, ea bogata.El lucra la firma tatalui fetei.Pana la urma s au casatorit.Nenorocirea a fost aceea ca fata suferea de o boala Alzeimer, adica pe zi ce trece uita cine este, trecutul ei, persoanele din jurul ei, unde locuieste, pana la urma si pe el.Insa inainte sa moara si a amintit pentru ultima oara cine este sotul ei.

FUNDA?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il capo dei capi(2007)-6 parti a cite 1h, 35min.(dupa caz adevarat)Aici depinde si de virsta pe care o ai sa poti vedea un film cu adevarat bun. Daca esti de generatie tinara, las-o balta), si cit cunosti despre mafia italiana. si "L'onore e il rispetto", 3 sezoane(6 ep. pe sezon), extraordinar de bune.Dar sint miniserii.

| Crissu3005 a răspuns:

Am vazut multe filme interesante, fiecare in felul lui.Acum depinde ce gen te intereseaza

| sowhatt explică (pentru Crissu3005):

Mister...mmm si horror, am vazut prea multe drama si dragoste si altele...