| HeyThereImBia a întrebat:

Buna seara.
In aceasta seara (21:30) am mers cu inca 3 prieteni intr-o cladire parasita. Ne simteam bine, glumeam...
La un moment dat o prietena s-a pus in fund si a zis "tatal meu e Lucifer" i-am spus sa nu mai zica asta...
Dupa s-a intins pe jos si dadea din picioare...(noi am crezut ca face misto ca e mai glumeata) se foia pe jos (ciment, praf) parca se zbatea....am vazut ca e ceva ciudat si ne-am ingrijorat...am pus mana pe ea si o intrebam toti ingrijorati ce are...
A inceput sa rada si a tipat scurt. A ridicat-o un prieten in picioare si nu deschidea ochii, dar avea capul inclinat in alta parte. Am luat-o de mana si am scos-o afara. Cand am iesit de acolo o intrebam ce are...nu zicea nimic. Si-a revenit dupa 2 minute si nu stia de ce ne uitam socati la ea. Cand i-am povestit si i-am aratat filmarea (am filmat) nu ii venea sa creada, a zis ca nu isi mai aminteste nimic.
Este vorba de o posedare?

10 răspunsuri:
| Inferno a răspuns:

"Este vorba de o posedare?"

Pe ce lume traiti fratilor? Toata lumea stie ca demonii s-au lasat de obiceiul asta de prin 2006. Astazi nu mai poseda oameni.

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

E o crisa de isterie. Probabil prietena ta are niste probleme psihice latente si mediul infricoastor le-a scos la iveala. De aceea nu este recomandat sa faceti astfel de experimente, teribilismul poate declansa probleme psihice care altfel ar sta ascunse.

| VelaJohnny a răspuns:

Nope. Demonii nu mai poseda oameni de ani buni, iar atunci cand ii posedau, le provocau suferinta, ramanand pana la moarte in oameni. Nici un demon nu ar manipula o persoana si peste cateva minute sa se exorcizeze singur. Clar, tipa are probleme psihice, si a citit chestii de pe internet. Sau demonii si-au schimbat strategia laughing oricum, cei posedati erau perfect constienti de ce se intampla cu ei, doar ca nu puteau face nimic. Cam asta spun relatarile biblice despre posedari.

Recomanda-i din partea mea o vizita la psihiatru, si sa o lase balta cu cititul chestiilor satanice.

| drutzix a răspuns:

DA. Chemati inchizitia cat mai repede

| anonim_4396 a răspuns (pentru drutzix):

Da,Kramer ar fi ars-o pe rug pe vrajitoare.

| drutzix a răspuns (pentru anonim_4396):

Singura metoda de a salva vrajitoarea din mana diavolui

| anonim_4396 a răspuns (pentru drutzix):

Malleurs Maleficarum.

| 6684464 a răspuns:

"avea capul inclinat in alta parte" adică față de corp? laughing
Isterică fata.

| EyePreciateYou a răspuns:

Este posibil, dar in videoclipul pe care l-ati filmat ar putea fi alte semne care sa te ajute sa iti dai seama ce a fost. As putea sa iti spun ceva mai concret daca vrei sa imi arati acel clip.

| HeyThereImBia explică (pentru EyePreciateYou):

Cum as putea sa iti arat?