| 777eSpirituales777 a întrebat:

De ce se face matematica si fizica in scoli? sad
Eu sunt foarte buna la RELIGIE,dar la astea doua nu ma pricep deloc. Era cat pi ce sa raman corijenta din cauza lor. sad
De ce sa invatam prostiile asta inutile in scoli? Noi suntem crestini, nu ar trebui sa invatam asa ceva. Asta e religia ateilor, nu a noastra. sad
De ce nu se face mai multa religie ortodoxa?
Multumesc mult mult pentru raspunsuri. happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu am facut in scoala religie si a trebuit sa invat religia in particular.Mergeam 4 km pe jos pana in primul sat unde se afla duhovnicul meu.Si,dupa o ora de meditatie, ma simteam intotdeauna ca si cand as fi renascut.
Matematica si fizica sunt inutile, ca si istoria si geografia de altfel.
Mie muzica imi place.Am cantat si in corul bisericii.

31 răspunsuri:
| σκμ a răspuns:

Ce ai fumat?
Imi dai si mie?