| Mitch a întrebat:

Care este parerea voastra despre muzica psaltica?
P. S.tonguerostii sa nu raspunda

Răspuns Câştigător
| secretsisecret a răspuns:

Este o muzica care iti ajunge la inima e dulce si cadnd o asculti simti ca iti vorbeste Dumnezeu. aceasta este parerea mea despre muzica psaltita mi-a ar placea sa o aud si pe a ta s-au sa o citesc big grin

| secretsisecret a răspuns (pentru secretsisecret):

Cand*

Răspuns utilizator avertizat
20 răspunsuri:
| Allrc24 a răspuns:

Te unge pe suflethappy

p.s: forza schlake 04 tongue

Răspuns utilizator avertizat
| DorelSudoru a răspuns:

Inseamna ca nu esti in stare sa accepti parari si atunci esti incapabil pentru o dezbatere

Răspuns utilizator avertizat
| RockaruL a răspuns:

Nu mai bine dăm play la nişte Cannibal Corpse?

http://www.youtube.com/watch?v=fTpQOZcNASw

Răspuns utilizator avertizat
| RockaruL a răspuns (pentru Mitch):

Si daca inca mai raspund, ce imi faci, ma durule?

Răspuns utilizator avertizat
| Petre_Alexandru_1995 a răspuns (pentru RockaruL):

Cand a pus intrebarea a zis ca prostii sa nu raspunda!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place mult psalmul 8 cantat la manastirea putna.si ceilalti psalmi.este o muzica inaltatoare, si puternica.

| alinutza0408 a răspuns:

Muzica psaltica este frumoasa dar totodata foarte grea.este foarte diferita de liniara insa merita invatata.mie mi-a luat un an sa o invat, dar sunt multumita de rezultat.Asa ca recomand tuturor macar sa asculte psaltica daca nu o pot canta