| IoanieCriminalul a întrebat:

Cat a avut isus in biceps? Dar in antebrat?

25 răspunsuri:
| Archdaemon a răspuns:

0 si 0 pentru ca nu a existat.

| LoveToHate a răspuns:

Nu foarte mult, manca doar paine cu peste si bea vin, dar nu facea sport.
Pacat ca n-a inventat shaorma mai devreme.Mi-l si imaginez pe Iisus la cina cea de taina mancand din shaorma si band tuicalaughingTuica cu shaorma.laughing

| dracu14 a răspuns:

Putin n-ai vazut ce slab era

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu asta, dar ma intreb cati kilometri de sula a avut pentru credinciosii ipocriti (nu aia care isi vad de treaba lor) pentru ca o sug aia, mai ceva ca tarfele de pe centura.

| TheBirdOfTheHermes a răspuns:

Cât ai tu creieru.cât o nucă.

| IoanieCriminalul explică (pentru TheBirdOfTheHermes):

Fata ta va arata ca o nuca cand aflu unde staiwinking

| TheBirdOfTheHermes a răspuns (pentru IoanieCriminalul):

Deja mi-ai amuzat seara...
Deabia aștept să aflii unde stau!

| IoanieCriminalul explică (pentru TheBirdOfTheHermes):

Mai bine stai acolo intre 4 pereti si taci.Roagal pe God sa-ti bine de urat

| TheBirdOfTheHermes a răspuns (pentru IoanieCriminalul):

Acu dai înapoi? Hai mă, că te lăudai.
Dacă nu te descurci, mai bine zis dacă nu știi să te descurci îți dau eu adresa.
Și vezi, analfabetule dacă vrei să inspiri superioritate scrie măcar corect.

| IoanieCriminalul explică (pentru TheBirdOfTheHermes):

Cu tine no sa ajung nicaieri.Mam incurcat la un cuvant pentru ca mam grabit! Analfabet inseamna ca nu sti sa scrii si sa citesti.Io zic sa gandesti ce scrii.

| TheBirdOfTheHermes a răspuns (pentru IoanieCriminalul):

No,Io,mam legat.
Deja nu mai are rost să port o conversație cu tine.
Și chiar dacă nu gândesc la unele faze tot scriu corect, așa că mucles!

| IoanieCriminalul explică (pentru TheBirdOfTheHermes):

Important este sa intelegi ce am scris nu cum am scris! Cu tine nu mai gat

| anonim_4396 a răspuns (pentru IoanieCriminalul):

Ce dai moshule ca sa-ti spun eu unde stawinking

| chazz a răspuns:

Esti un ratat! te crezi smecher daca pui intrebari de genul acesta?

| MarcŞiAtât a răspuns:

Putin am auzit ca tinea dieta ca sa ajunga slab ca sfantu' petru.

| Stefanyax0 a răspuns:

Cu siguranta. mai mult decat tinewinking

| IoanieCriminalul explică (pentru Stefanyax0):

Nu prea cred! Cand isus ajunge la 41 cm mai vorbimwinking

| Stefanyax0 a răspuns (pentru IoanieCriminalul):

Da? thinking și dacă tot știi, de ce ne mai întrebi pe noi? oh go on

| IoanieCriminalul explică (pentru Stefanyax0):

Eu am intrebat cat are el nu eu!

| Stefanyax0 a răspuns (pentru IoanieCriminalul):

Lol, de unde știi că nu are mai mult ca tine? laughing, astea sunt întrebări? sunt puse în bătaie de joc, ce lume straight face

| Ad1tza a răspuns:

Asta ii o intrebare din categoria ''caterinca'' cred dar normal ar fi sa aiba foarte putin deoarece, a fost infometat, batut etc

| Ezikel a răspuns:

Stai putin ca ma duc s il masor rolling on the floor

| AdyP20 a răspuns:

Fara numar

| Ebixa a răspuns:

Da tu cat ai IQ? Pui niste intrebari mai tampite ca cei din Jackass.

| anonimcutupeu a răspuns:

rolling on the floor dar Adam cat a avut? dar Eva ce marimi avea? laughing ma copii, astea sunt intrebari?