| C0nstantin a întrebat:

Ce parare aveti despre noul produs BOR?

http://www.image-share.com/ijpg-2100-131.html

Răspuns Câştigător
| Al99 a răspuns:

Mumificantul BOR2013 ma preocupa. rolling on the floor

28 răspunsuri:
| Thunderstruck a răspuns:

Au un gust foarte bun si chiar te protejeaza de spiritele rele.

| Mădă0611 a răspuns:

Sunt si chips-uri: http://i.imgur.com/OmDXBcn.jpg
Vreau seminte, sa vad daca acelasi gust are. :)))

| C0nstantin explică (pentru Mădă0611):

De chips-uri nu stiam laughing)

| AvalohAlyn a răspuns:

Si cine mai zicea ca ateii nu sunt batjocoritori, nu injura(stiu ca nu s-a injurat la intrebarea asta, vorbesc in general) nu batjocoresc?

Intrebarea aceasta este o batjocura la adresa credintei a milioane de oameni.Trist.

| C0nstantin explică (pentru AvalohAlyn):

In cazul in care nu iti dai seama e legata de BOR. BOR este cea mai profitabila afacere din Romania care se imbogateste pe seama oamenilor mai putin inzestrati mental.
"Intrebarea aceasta este o batjocura la adresa credintei a milioane de oameni.Trist. " Si... ce te face sa crezi ca imi pasa?! Sincer sa fiu imi pare rau ca sunt oameni ca si tine care umfla conturile BOR-ului din cauza inconstientei de care dau dovada.

| AnghelB a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Asa este, dar nu pot sa nu rad.Este prea tare.
Exista si atei care au simtul umorului, nu multi dar exista.

| C0nstantin explică (pentru AnghelB):

Pacat ca el nu face diferenta intre o gluma care e menita sa faca lumea sa zambeasca si o batjocura.

| AnghelB a răspuns (pentru C0nstantin):

Este cam stresat.A postat o gramada de intrebari ciudate in ultimele zile.I-ar prinde bine o pauza de TPU. rolling on the floor

| C0nstantin explică (pentru AnghelB):

El se mira de ce nu il suporta lumea. Pacat ca numa propaganda de prost gust stie face. Poate il plateste BOR-u sa faca pe misionarul ortodoxismului laughing. Intre ce o facut el zilele astea pe site si ce fac pocaitii care bat din usa in usa nu e nici o diferenta laughing

| мιнαɛℓα36 a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Ia si tu o gura, iti va trece!

http://www.codrosu.ro/......00x740.jpg

| AvalohAlyn a răspuns:

Sincer,cand am vazut poza mi-a dat zambetul, dar poza in in sine e de batjocura..Am simtul umorului stati linistiti si nu consider ca toti ateii sunt rai, fiare sau mai stiu eu cum.Si nu ma plateste nimeni.Iar, stati linistiti. Daca m-ar plati as fi acum la Rio De Janeiro sau Paris unde visez sa ajung! Sau de ce nu la Ierusalim!

| dracu14 a răspuns:

Cand o sa apara jointurile cu tamaie?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O gluma neinspirata.

| C0nstantin explică (pentru anonim_4396):

Atunci poti sa te iei de mana cu AlanTigergerid sa va legati de un bolovan si in Dunare cu voi daca nu stiti sa apreciati un lucru amuzant...

| anonim_4396 a răspuns (pentru C0nstantin):

Nu vad deloc amuzant un astfel de lucru. Nu sunt de acord cu ortodoxia, dar nu rad la glume prostesti.

| C0nstantin explică (pentru anonim_4396):

Bine geniule... te rog... amuza-ne pe toti cu harul tau divin laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru C0nstantin):

NU spun glume, asa ca nu te voi amuza in nici un fel.

| C0nstantin explică (pentru anonim_4396):

Atunci nu te mai baga in seama ca musca in rahat

| mihaitaLGP a răspuns:

Daca asta cere poporul, asta primeste. Cacat vrem, **** primim.
Cei care isi vand marfa au cui si stiu cum sa o faca.
RESPECT!

P.S : Sa nu se inteleaga gresit nu fac referire la produsul postat de tine.

| WholeWorldTeam a răspuns:

Astea sunt inventiile voastre.Nu exista asa ceva pe piata.Vai de capu vostru!

| C0nstantin explică (pentru WholeWorldTeam):

Esti prost sau te faci? laughing Normal ca e o inventie... e facuta in gluma poza... e greu la tara sa intelegi asemenea lucruri?

| WholeWorldTeam a răspuns (pentru C0nstantin):

Asta nu sunt decat niste glume proaste facute de niste atei mucgaiti si retardatiwinking Cred ca ai scapat de la casa de nebuni de nu te-a invatat nimeni bunele manierewinking

| C0nstantin explică (pentru WholeWorldTeam):

"Asta nu sunt decat niste glume proaste facute de niste atei mucgaiti si retardati" Asa te invata la biserica? pe langa ca demonstrezi ca esti crestin doar cu numele si nimic mai mult... dai dovada ca duci lipsa in zona umorului... Nici nu ma mai mira ca is atatia alienati pe lumea asta pe zi ce trece descopar 2 - 3 ca si tinewinking

| WholeWorldTeam a răspuns (pentru C0nstantin):

Nu se fac glume cu niste treburi despre care nu ai nici o dovada ca nu exista ( vorbim aici de Dumnezeu).Nu cred ca ti-ar conveni ca cineva sa se ia de mamica ta sa o injure, sa o faca in toata forma si apoi sa zica ca duci lipsa de umor oh go on

Răspuns utilizator avertizat
| Calininio a răspuns:

Mi-as cumpara un bax. Cand sunt rupt de beat si am impresia ca-s posedat mananc un dinasta si gata.

| SageKid a răspuns:

laughing