| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre asta? http://666soarelenegru.blogspot.co.uk/2010/09/lumina-pes te-illuminati.html

8 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

De ce vrei să citim toate tâmpeniile pe care le găsești tu pe internet?

| anonim_4396 explică (pentru MMihai):

Cine spune sa citesti laughing ti-am cerut doar parerea.

Răspuns utilizator avertizat
| LegionarulRoman a răspuns:

Perfect adevarat!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Politica lumeasca.

| AnnealedPride a răspuns:

Cat timp nu ai nici macar o idee despre increderea sursei, sunt doar presupuneri facute dupa niste idei pe care unii le cred ca fiind posibil sa fie adevarate
Daca ar fi in vreun fel important relevante, probabil nu le-ai citi de pe un site oarecare.

| anonim_4396 explică (pentru AnnealedPride):

Si eu asa credeam dar dupa ce-am citit acest articol nu mai am nici o indoiala ca evrei vor sa controloleze lumea.http://www.tpu.ro/......-necesita/ In talmul evrei nu mai stiu exact paragraful ca citisem pe net undeva scrie cam asa: "Cand Mesiah va veni fiecare evreu va avea 2800 de sclavi." Cat Hitler a fost rasist dar astia sunt si mai si. Mai spunea inca ceva legat de neevrei tot in talmul : " Neevrei sunt animale cu mainii si picioare ca evreii sa nu fie serviti de fiarele campului."

| AnnealedPride a răspuns (pentru anonim_4396):

Uite o presupunere interesanta, ce-i drept, exagerata: daca nazismul avea ceva dreptate prin dorinta de exterminare a evreilor?
Nu intelege ca as fi de acord cu asta, sau ca e ceva normal sa omori milioane de oameni, dar, de dragul gandirii si presupunerilor.