| GigelVecinuDeLa3 a întrebat:

Ce parere aveti despre asta? http://www.antena3.ro/......78264.html

Răspuns Câştigător
| Thunderstruck a răspuns:

Ce parere sa am despre o moneda cu niste linii pe ea? 100% e un articol scris de un crestin, se vede ca ii uraste pe atei.I-auzi, nu mai poate fi contestata realitatea bibliei rolling on the floor...Asa pot sa scriu o carte despre mine, sa zic ca m-am luptat cu maica-sa lui ala care a scris articolul si ca o am de 3 metri jumatate, sa fac o moneda cu mine si cu maica-sa, sa public cartea...Peste cateva mii de ani o sa gaseasca antena3 moneda si uite ca o sa ma creada.Prostia omeneasca n-are limite.

4 răspunsuri:
| Kosuchin a răspuns:

Ahahahahaaaaa....Bai cat de prosti pot fi unii.Incredibil, astia de la antena angajeaza pe oricine laughing?
Pai oricum nu ma mai mira nimic de cand au bagat abbces direct.

| i86e2 a răspuns:

Uau, au descoperit o monedă cu niște linii pe ea? E clar că biblia e adevărată, nu mai am vreo îndoială. rolling eyes

| GrimReaper a răspuns:

Multe intamplari din Biblie sunt adevarate dar chiar daca eu fac o jertfa unui zeu asta nu inseamna ca jerfa ajunge la el sau ca zeul exista.
Ei au luptat in numele credintei lor, dar asta nu inseamna ca acea credinta era adevarata.
Ceea ce vreau sa spun e ca daca Iisus a existat asta nu inseamna ca a fost vreun zeu, lumea de atunci credea ce vroiau sa creada oricum acel articol e prea pompos.