| RAY a întrebat:

Ce parere aveti despre islam?

http://istoria-lumii.ucoz.com/publ/istoria_lui_mohamed/4

5 răspunsuri:
| mODIN a răspuns:

E o religie ca oricare alta.

| oprescudorin11 a răspuns:

Am o parere buna. Nu citesc situri, caci nu am incredere. Eu sunt Crestin Ortodox si stiu ca ei au adaptat biblia mea la cerintele lor. Nu stiu decat ca toate interactiunile cu ei au fost mai mult decat benefice.Nu fac pe diplomatul, dar asa mi s-a intamplat mie.

| RaduMD a răspuns:

Despre Islam am o parere foarte proasta. Pe de alta parte, in anumite privinte, despre islamici am o parerea buna si chiar admir unele chestii la ei.

E cumva invers decat la crestini. Fata de crestinism am toata admiratia. Crestinii, insa, ma ingrijoreaza.

| Cyrano a răspuns:

Iti faci publicitate acum? Vrei sa faci trafic?

| adrian1419 a răspuns (pentru Cyrano):

Nu e musulman.Si daca era poate sa puna toate tampeniile pe care le voia pe site ca si crestinii si ateii fac la fel