| anonim_4396 a întrebat:

Ce scrie in biblie despre balante?

5 răspunsuri:
| Irinel15123532 a răspuns:

Scrie sa nu ne incredem in zodiac si ghicitori.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cand am scris "balante" nu ma refeream numai la zodiac, dar daca scriam "feciori" nu ati fi considerat ca era vorba despre "zodiac".

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu cred că este menționată balanța(obiect) în Biblie ca ceva important spre mântuire...
Dar este menționată cumpătarea și este foarte importantă.

| Meme10Memu a răspuns (pentru anonim_4396):

Apocalipsa 6:5:"Şi când a deschis pecetea a treia, am auzit pe a treia fiinţă, zicând: Vino şi vezi. Şi m-am uitat şi iată un cal negru şi cel care şedea pe el avea un cântar în mâna lui."

| RazvanLegendaVie a răspuns:

Https://www.resursecrestine.ro/studii/170480/horoscopul-ce-spune-biblia
Doar atât cred ( sper să nu fie vreun site fantomă sau site de fake news ).